پک جراحی جنرال

پک جراحی جنرال که برای جراحی های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد و با کیفیت و قیمتی متفاوت به دست مصرف کنندگان عزیز می رسد.

این پک شامل حوله ،گان جراح،انواع شان ها(بسته به سفارش خریدار)،انواع کاور می باشد که در صورت درخواست خریدار تغییرات لازم در بسته بندی پک مرسوم انجام خواهد گرفت.

 

پک جراحی جنرال
پک جراحی جنرال

پک مرسوم شامل اقلام زیر می باشد:

حوله +گان جراح ۱عدد

حوله +گان جراح ۱عدد

شان ساده ی چسبدار(اسپان باند)۸۰*۱۰۰ ۴ عدد

شان ساده ی ۲ متری(لمینه سه لایه) ۲ عدد

شان پرفره ی چسبدار(لمینه سه لایه) ۱ عدد

کاور میز میو(لمینه دو لایه) ۱ عدد

جلد دولایه ۱عدد

 

برای قیمت پک جراحی جنرال تماس بگیرید

 

اما یک پک جراحی جنرال باید چه امکاناتی داشته باشد ؟ در زیر  به برخی از این امکانات می پردازیم :

 

۱. غلظت پک جراحی جنرال: محصول با یک سری از عمل جراحی مورد نیاز برای انجام تک، پارچه، حوله، لباس جراحی و گاز، ورق، کاسه، فنجان و سایر مواد و ابزار متمرکز بر یک بسته مشخص شده است. بسته بندی می تواند زمان آماده سازی مواد و زمان جمع آوری مواد مختلف را کاهش دهد.

۲.One-time: محصول برای یک بار استفاده از محصولات، پس از شکستن نمی توان دوباره استفاده می شود بیمار می تواند تمام فرآیند درمان زباله های یک بار مصرف، به طور موثر پایان دادن به عفونت متقاطع است.

۳. راحتی: آسان برای کار، استفاده از ماسک تک چاله، آسان برای گسترش، محصول در کارخانه استریلیکس اتیلن کارخانه انجام شده است، موسسات پزشکی می تواند به طور مستقیم استفاده می شود، بدون استفاده از انواع ضد عفونی و استریل کردن تجهیزات برای ضد عفونی باکتری، بهبود بهره وری از موسسات پزشکی.

۴. ایمنی: چشم انداز تازه، جذب سریع خون بعد از عمل جراحی و دیگر مایعات، به طوری که بهره برداری از یک چشم انداز روشن، عملیات آسان، بهبود ایمنی در داخل عمل.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *