کابینت استیل صنعتی

کابینت استیل صنعتی : کابینت استیل امروزه مورد توجه بسیاری از مشتریان میباشد. چرا که به دلایل مختلف از جمله دوام و ضدزنگ بودن، استفاده از کابینت فلزی بیش از پیش مطرح شده و از طرفی از نظر بهداشتی و در هر جایی که مواد غذایی وجود داشته باشد، میبایستی از وسایلی استفاده کرد که در معرض اکسید شدن نباشند. بهترین و در دسترس ترین آلیاژ برای ساخت یک کابینت فلزی، استیل میباشد و کابینت استیل با آلیاژ ۳۰۴ این اطمینان را بوجود می آورد.

کابینت استیل صنعتی

کابینت استیل صنعتی بایستی در وحله اول دارای مقاومت بالا باشد و پس از آن بتوان براحتی آن را شستشو کرد. آلیاژ استیل ۳۰۴ مرسوم ترین استیل برای این کابینت ها میباشد. ولی باید توجه داشت که در مکانهایی که بشدت مرطوب هستند و یا اینکه از مواد شوینده قوی و اسیدی استفاده میکنند بایستی از آلیاژ استیل ۳۱۶ بهره برد.

ساخت کابینت استیل آشپزخانه

به جرات میتوان گفت که امروزه مهدادطب توانایی طراحی و تولید یکی از با کیفیت ترین و مقاوم ترینِ کابینت های استیل را دارد که مشتریان همگی پس از خرید بر این موضوع اتفاق نظر دارند. برخی از خصوصیات کابینت های استیل تولید صنایع استیل مهدادطبی بدین شرح است:

۱- جدای استفاده از ورق در ساخت کابینت استیل ، ابتدا اسکلت و شاسی اصلی کابینت ها با پروفیل استیل ضخامت یک و نیم میلیمتر ساخته میشود. این موضوع دوام را بسیار بسیار بالا میبرد.

۲- درب کابینت بصورت حجم بوده و از داخل و بیرون ورق استیل بکار رفته است و مانند کابینت ام دی اف توپر است. این موضوع دوام درب را بالا میبرد.

پک استریل چه قدر ماندگاری دارد؟
بیشتر بخوانید ...

۳- درب کابینت بصورت ریلی نبوده و لولایی باز و بسته میشود. این موضوع مشکلات نظافت و بهداشتِ انتهای ریل را برطرف کرده است.

۴- هنگام بسته بودن درب کابینت برای استپ درب از مگنت استفاده میشود. این موضوع ایستایی بهتر درب در حالت بسته و دوام قفل استپ را تامین میکند.

۵- برای طبقات داخلی در کابینت زیرسازی تقویتی قرار داده میشود. این موضوع امکان قرار دادن لوازم سنگین درون کابینت را مقدور میسازد.
قیمت کابینت استیل آشپزخانه

قیمت کابینت استیل آشپزخانه بستگی به طرح و مشخصه کابینت دارد بدیهی است برای مشخص شدن قیمت کابینت استیل اشپزخانه باستی نوع کابینت اعم از زمینی، دیواری، میز، سینک و… و مقدار مورد نیاز مشخص باشد. ولی از آنجایی که استیل به دلیل گران بودن و پیچیده بودن فرآیندهای ساخت کابینت، دارای قیمت بالاتری نسبت به کابینت چوبی ام دی اف میباشد.
قفسه و کمد استیل

در ابعاد مختلف میتوان از این قفسه و کمد استفاده کرد. قفسه و کمد استیل با توجه به نیاز مشتری ساخته خواهد شد. خواه ایستاده باشد و یا اینکه به عنوان پیشخوان استفاده کرد. معمولا قفسه و کمد های استیل را برای مکان های مرطوب مانند فست فودها ، آشپزخانه ها و یا بخاطر مسایل بهداشتی در بیمارستانها استفاده میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *